KRESLAMAG 24/7

KRESLAMAG є авторизованим представником на території України торгових марок  UNIQUE MEBLE, GROSPOL, MERRYFAIR, SpinaliS. Здійснює гарантійне та пост гарантійне обслуговування. Пряме співробітництво з мебельними фабриками  дозволяє запропонувати найкращу ціну для українського споживача. Купляючи товари в нашому магазині Ви отримуєте продукцію , яка відповідає Європейським стандартам якості.

АСОРТИМЕНТ

В асортименті інтернет-магазина KRESALAMAG.COM.UA представлена продукція відомих Європейських виробників. Комп’ютерні та офісні крісла Польських торгових марок UNIQUE MEBLE, GROSPOL, MEBEL PARTNER. Ергономічні крісла Малайзійського виробництва MERRYFAIR. Унікальні ортопедичні крісла SpinaliS. Також в магазині представлені Геймерські крісла, Дитячі комп’ютерні крісла.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Спеціалісти on-line магазина KRESLAMAG нададуть професійну консультацію. Нададуть рекомендації при виборі крісла, враховуючи анатомічні особливості майбутнього власника. Ми допоможемо підбірати крісло, враховуючи побажання кожного клієнта. В робочий час Ви зможете отримати консультацію в телефонному режимі.

Також, для Вашої зручності пропонуємо скористатись месенджером VIBER. Де Ви зможете задати питання, які Вас цікавлять в режимі листування в будь – який зручний для Вас час. Даний сервіс доступний 24/7.