Крісла MERRYFAIR – найкращі офісні та комп’ютерні крісла

Комп’ютерні та офісні крісла MERRYFAIR – це не просто крісла для роботи за комп’ютером вдома або в офісі. Це новітні технології та розробки в сфері ергономічних комп’ютерних крісел. MERRYFAIR – відомий виробник офісних та комп’ютерних крісел у всьому світі, якість крісел цього виробника оцінили в багатьох країнах світу, і сьогодні інтернет-магазин www.kreslamag.com.ua пропонує Українському споживачеві ознайомитись з модельним рядом офісних крісел цієї фабрики і дізнатися більше!

Фабрика Merryfair – історія

Свою діяльність фабрика почала в 1974 році. Основний вид діяльності даної компанії був зосереджений на виробництві компонентів і конструктивних елементів для офісних крісел. До 1985 року ринок збуту продукції був зосереджений на ринку Малайзії, але з огляду на високу якість виробництва, компанія MERRYFAIR успішно вийшла на світовий ринок в 1985 році. З тих пір цей виробник є еталоном в сфері виробництва офісних та комп’ютерних крісел. Сьогодні, комп’ютерні та офісні крісла цього виробника представлені у всіх куточках світу, компанія анонсує свої новинки і розробки на щорічних виставках меблевої промисловості у всіх країнах світу.

Штаб-квартира знаходиться в Малайзії, а основні виробничі підприємства зосереджені в Таїланді, Сінгапурі та Малайзії. Офіційний сайт виробника www.merryfair.com

Кресла MERRYFAIR

Якість

Крісла MERRYFAIR відповідають найвищим вимогам до якості продукції, яка була схвалена європейськими сертифікатами, нижче перераховані основні сертифікати в сфері, отримані даним виробником:

  • німецький сертифікат TÜV SÜD. Номер сертифіката 719162274-MEC-OCS
  • продукція сертифікована відповідно до системи BIFMA. BIFMA — є стандартом для оцінки безпеки, довговічності та ергономіки офісних крісел. Заснована в 1973 році, система з часом перетворилася на справжній «голос меблевої промисловості». При оцінці продуктів, BIFMA приймає до уваги соціальну активність компанії, використання енергоресурсів, вибір матеріалів і вплив на екологію.
  • з 2011р продукція фабрики MerryFair сертифікована GreenGuard. Сертифікація Greenguard за якістю повітря в приміщеннях зазначає продукти з найменшим рівнем виділення шкідливих речовин. Такі матеріали відмінно підійдуть для місць, де люди проводять багато часу, – шкіл, поліклінік, лікарень, соціальних установ, житлових і офісних будівель.

Модельний ряд:

Моделі представлені в асортименті здатні задовольнити вимоги і смак більшості споживачів. Компанія не тільки стежить за вимогами і попитом сучасного споживача, але і пропонує інноваційні рішення у виробництві комп’ютерних крісел і офісних крісел. Прикладом таких інновацій стала модель крісла WAU, яка представлена ​​в різних варіаціях типів і кольорів оббивки, серед яких безсумнівно виділяється новий матеріал Еластомер (TPE – Elastomer).  Крім різноманітності оббивних матеріалів явною перевагою моделі крісла Merryfair WAU є ергомічність, адже це крісло дозволяє застосувати регулювання спинки, сидіння, підлокітників, підголівника відповідно до анатомічної особливості Вашого тіла. Іншими словами: “Не підлаштовуйтесь під крісло – Дозвольте кріслу пілаштуватись під Вас!“. А дизайн крісла WAU здається просто з іншого світу, воно випереджає час! Але це вже доступно для Вас в інтернет магазині www.kreslamag.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.