Ергономічне крісло – що це? Чим відрізняється ергономічне крісло для комп’ютера від звичайних комп’ютерних крісел? А тим, що таке крісло враховує вашу індивідуальність і може бути налаштовано під ваші особисті фізіологічні особливості, щоб забезпечити комфорт і не обмежувати ваші рухи в сидячому положенні. Було б помилкою очікувати, що одне і те ж крісло підійде людям різного зросту, комплекції і ваги.

І все ж, більшість виробників офісних та комп’ютерних крісел більшу увагу приділяють естетичним якостям продукту. На сучасному ринку представлено неймовірну кількість дизайнерських крісел різних розмірів, форм, кольорів і матеріалів оббивки. І це чудово! Адже кожен з нас хоче оточувати себе красивими і якісними речами. Але здоров’я, при цьому, не повинно йти на другий план.

Наслідки неправильного сидіння:

Сьогодні в розвинених країнах більшість людей ведуть сидячий спосіб життя. Хоча сидіння вимагає менших фізичних зусиль, ніж ходьба або положення стоячи, це сильно навантажує поперекову область. Згодом сидячий спосіб життя в поєднанні з роботою, що вимагає тривалого сидіння, можуть привести до різних проблем зі здоров’ям, включаючи порушення опорно-рухового апарату. Наслідки неправильного сидіння часто приховані, але дуже неприємні і болючі.

Спина искривленнаяБоль в спине_1Заболевания при сидении_1Заболевания при сидении_2

 

І перед виробниками все частіше постає завдання про виробництво офісного крісла, яке б перетворило робоче місце в безпечне і здорове. Але як створити комп’ютерне крісло в якому було б зручно кожному ?! І рішення прийшло з ергономічним кріслом, що володіє ергономічними показниками.

У робочому положенні є три зони контакту, які впливають на позу сидячого: підлога, сидіння і стіл. Щоб забезпечити максимально зручне положення, дві з цих зон повинні бути регульованими. Але у випадку з ергономічним кріслом, одного крісла досить. Наприклад, підлокітники, часто заважають сісти ближче до столу. А регульовані по висоті і / або короткі (виступаючі від спинки стільця не більше ніж на 25см) дозволять комфортно розміститися за столом. У той час як сам підлокітник – це місце для відпочинку рук, що, в свою чергу, знімає частину навантаження з плечей і шиї.

І так, ергономічне крісло:

  • регулюється по висоті. Ноги під час сидіння повинні всією стопою спиратися на підлогу, а стегна по відношенню до гомілок розташовуватися під кутом 90⁰-130⁰
  • оснащено сидінням із зігнутим вниз переднім краєм, щоб уникнути передавлення вен на ногах;
  • має регулювання сидіння по глибині. Сидіння не повинно бути коротким або глибоким. Налаштуйте його так, щоб між внутрішнім вигином під коліном і краєм крісла містився кулак;
  • має вертикальне регулювання спинки з поперекової підтримкою. Поперекова підтримка повинна знаходиться на рівні саме вашого попереку і регулюватися вперед і назад для забезпечення міцної опори під поперек;
  • має регульовані підлокітники. Налаштуйте підлокітники по висоті так, щоб лікті розміщувалися під кутом 90⁰-120⁰, по горизонталі вперед-назад, щоб мати можливість комфортно розміститися за столом, і в сторони, що дасть можливість тримати руки або ближче до тіла, або навпаки, не перешкоджати вільному руху в кріслі;
  • оснащене регульованим підголівником, який повинен забезпечити підтримку потилиці і тим самим зняти напругу м’язів шиї;
  • має стійкість. Хрестовина крісла досить широка, що запобігає падіння при хитанні в кріслі;
  • оснащено механізмом гойдання, що дозволяє відхилити спинку сидіння назад і зафіксувати, враховуючи ваші уподобання;
  • оббито дихаючої не ковзаючою тканиною.

Відрегульоване під вашу фізіологію ергономічне комп’ютерне крісло, дозволяє сидіти в збалансованому положенні, що забезпечує комфорт і підтримує здоров’я.

Скільки коштує ергономічне комп’ютерне крісло?

Звичайно якісні ергономічні крісла, що дозволяють максимально відрегулювати і налаштувати крісло під свого власника, в кілька разів перевищують ціну звичайних класичних моделей.

Але в даному випадку можна відповісти на це питання питанням – а скільки коштує ваше здоров’я? Упевнений, що здоров’я дорожче!

У висновку хотілося б додати, що на ринку не так багато пропозицій по-справжньому ергономічних, зручних комп’ютерних крісел. Рекомендуємо Вам ознайомитися з асортиментом магазину KRESLMAG 24/7. Спеціаліста магазину завжди готові надати консультацію і допомогти з вибором. 

ергономічні крісла, ергономічні крісла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.