ROOKEE – ергономічне комп’ютерне крісло для дітей

Дитяче комп’ютерне крісло з регульованою висотою спинки. Універсальне ергономічне крісло для дітей дошкільного та шкільного віку. Якісні та безпечні матеріали. Виробництво Малайзія. Дитяче ортопедичне крісло ROOKEE зростає разом з вашою дитиною!

Зростаюче крісло для школяра

Діти дуже швидко ростуть і постійно развиваються. Тому, багато предметів з дитинства дитини ми змушені регулярно оновлювати. Іграшки, одяг, взуття і навіть меблі. Дитяче комп’ютерне крісло ROOKEE складе Вам компанію на довгі роки. Оптимально для дітей віком від 4 до 14 років і зростом від 1,1 до 1,6 метра. ROOKEE – зростаючий компаньйон вашої дитини!

7 позицій для Регулювання Спинки

Ключовою особливістю дитячого комп’ютерного крісла ROOKEE є його здатність адаптуватися до зростаючого тіла дитини. Спинка регулюється по висоті в 7-ми позиціях. Одним рухом змінюється висота спинки і глибина посадки!

Зручна Підставка для Ніг

У стандартній комплектації передбачена підставка для ніг. Залежно від росту дитини Ви зможете скористатися цим елементом. Також, дитяче ортопедичне крісло ROOKEE регулюється по висоті.

Простий Догляд

Забруднення на корпусі крісла ви зможете видалити чистячими серветками. Оббивні елементи крісла знімні. У разі необхідності ви зможете зняти тканинні елементи спинки або сидіння для очищення або зовсім для заміни тканини.

Якість і Надійність

Крісло для школяра ROOKEE відповідає Європейським нормам і стандартам якості. У виготовленні крісла застосовані безпечні матеріали для дитини. Виробництво Малайзія. Виріб відповідає стандарту EN 1729.