ROOKEE – ергономічне комп’ютерне крісло для дітей

Дитяче комп’ютерне крісло з регулюючою висотою спинки. Універсальне ергономічне крісло для дітей дошкільного та шкільного віку. Якісні та безпечні матеріали. Виробництво Малайзія. Дитяче ортопедичне крісло ROOKEE зростає разом з вашою дитиною!

Зростаюче крісло для школяра

Діти дуже швидко зростають і постійно розвиваються. Тому багато предметів з дитинства дитини ми повинні регулярно оновлювати. Іграшки, одяг, взуття і навіть меблі. Дитяче комп’ютерне крісло ROOKEE складе Вам компанію на багато років. Оптимально для дітей віком від 4 до 14 років і зростом від 1,1 до 1,6 метра. ROOKEE – зростаючий компаньйон вашої дитини!

7 позицій для Регулювання Спинки

Ключовою особливістю дитячого крісла ROOKEE є його здатність адаптуватись до зростаючого тіла дітини. Спинка регулюється по висоті в 7 позиціях. Одним рухом змінюється висота спинки та глибина сидіння!

Зручна Підставка для Ніг

В стандартній комплектації передбачена підставка для ніг. В залежності від зросту дитини Ви зможете скористатись цим елементом. Також, дитяче ортопедичне крісло ROOKEE регулюється по висоті.

Простий Догляд

Забруднення на корпусі крісла Ви зможете видалити чистячими серветками. Оббивні елементи крісла знімні. У разі необхідності Ви зможете зняти тканинні елементи спинки або сидіння для очищення або для заміни тканини.

Якість та Надійність

Крісло для школяра ROOKEE відповідає Європейським стандартам та нормам якості. У виготовленні крісла застосовані безпечні матеріали для дитини. Виробництво Малайзія. Виріб відповідає стандарту EN 1729.