Комп'ютерні та офісні крісла — KreslaMag.com.ua

Комп’ютерні крісла

В асортименті інтернет – магазину KRESLAMAG представлені комп’ютерні крісла європейських торгових марок. До Вашої уваги продукція фабрик: UNIQUE (Польща), Merryfair (Малайзія), GROSPOL (Польща). Дані виробники зарекомендували себе, як постачальники якісних офісних та комп’ютерних крісел на Європейських ринках. Враховуючи широкий асортимент та кількість пропозицій, купити комп’ютерне крісло не так просто, як може здатись. Найважливішим фактором є зріст та вага користувача. Тому важливо враховувати ці параметри при купівлі комп’ютерного крісла. Спеціалісти магазину Kreslamag.com.ua, готові надати якісну консультацію та допомогти з вибором.

Офісні крісла

Такий атрибут меблів як офісне крісло є незамінним предметом сучасного офіса. Зручне та практичне офісне крісло для персоналу, або крісла керівників, все це Ви знайдете в нашому онлайн магазині. Ми врахуємо корпоративні кольори та стиль вашої компанії. Для корпоративних замовлень діє система знижок. Найбільш популярні моделі завжди є в наявності, які ми готові доставити за 24 години!

Ергономічні крісла

Пропонуємо Вашій увазі ергономічні комп’ютерні крісла торгової марки MERRYFAIR виробництва Малайзія, а також UNIQUE – виробництво Польща. Це зручні крісла з індивідуальними регулюваннями. Саме ергономічні крісла дозволять не відчувати втоми, якщо Ви тривалий час проводите сидячи за комп’ютером. У виробництві комп’ютерних крісел використовуються тільки високоякісні, зносостійкі матеріали оббивки. Крісла торгових марок UNIQUE, MERRYFAIR відрізняються високою якістю матеріалів та відповідають європейським нормам TUV SUD.

Ортопедичні крісла

У сучасному світі ми все більше проводимо час сидячи. І кожен з нас піклується про своє здоров’я. Зберегти правильну поставу допоможе ортопедичне крісло ERGOHUMAN PROJECT. Модель володіє чудовою ергономікою і спроектовано враховуючи анатомію тіла людини.

Геймерські крісла

Особливо популярні, стильні та яскраві комп’ютерні крісла в геймерскому стилі для найактивніших геймерів. Моделі з додатковими ергономічними подушками та покращеною ергономікою. Ми зібрали для Вас найтоповіші геймерські крісла за найкращими цінами!

Шкіряні офісні крісла

В асортименті магазину представлені шкіряні офісні крісла торгових марок GROSPOL и UNIQUE. Оббивка – якісна натуральна шкіра. Крісла класичного стилю ідеально впишуться в кабінет керівника або в домашньому кабінеті. Дана продукція Польського виробництва та відповідає Європейським стандартам якості!

KRESLAMAG.COM.UA

Спеціалізований інтернет-магазин офісних та ергономічних комп’ютерних крісел. Консультанти магазину допоможуть Вам вибрати та купити офісне крісло або комп’ютерне крісло, враховуючи ваші побажання та вподобання. В асортименті магазину представлені: офісні крісла для комп’ютера, ортопедичні кріслагеймерські крісла, дитячі комп’ютерні крісла. Ми здійснюємо безкоштовну доставку в Київ, Харків, Львів, Одесу, Дніпро. А також в інші міста України. Завжди раді Вам, вдалих покупок!